Forma na moučníky a dezerty 15 x donut 45 mm | SILIKOMART, Mini Donuts

36.171.00.0065


  • 408 Kč s DPH 337 Kč bez DPH 396 Kč s DPH 327 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 18 mm
počet segmentů 15 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 45 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na moučníky a dezerty 15 x donut 45 mm | SILIKOMART, Mini Donuts - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty 15 ks, ve tvaru amerických koblihů Mini Donuts vyrábí italská firma SILIKOMART. Rozměry 45-15×18 mm, objem 22 ml a vytvoří 15 dezertů. Unikátní tvar amerických koblihů vytvoří zajímavý efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 36.171.00.0065 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty 15 x donut 45 mm | SILIKOMART, Mini Donuts - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty 15 x donut 45 mm | SILIKOMART, Mini Donuts - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty 15 x donut 45 mm | SILIKOMART, Mini Donuts - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím