výška | 18 mm |
---|---|
počet segmentů | 6 ks |
materiál: | silikon |
rozměry cukroví: | 80 mm |
nátěr: | žádný |
povrch: | saténový |
cena za: | sadu |
Silikonová forma na moučníky a dezerty SF047 FLAN MOULD vyrábí firma SILIKOMART. Pomocí této formy lze jednoduše vyrobit 6 ks dezertů kulatých tvarů. Rozměry pro 1 ks – 80×18 mm, obsah 75 ml. Výška formy je 11 mm a celkový obsah je 432 ml. Originální tvar vytvoří překrásný efekt. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, kaváren, cukráren, cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 30.047.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.
Nepřilnavá PVC páska ideální k lemování okrajů dortových plátů a k výrobě čokoládových dekorací 45 mm x 305 m. Není vhodná pro použití v troubě.
Do úschovny
Silikonová forma SLK 259 ve tvaru čápa držícího miminko, vyrábí italská firma Silikomart z velmi kvalitní umělé hmoty. Je to naprosto výjimečný produkt pro výrobu cukrářských pochoutek s marcipánovou, cukrovou či jinou potahovací hmotou. Díky inovativním technologiím lze formu používat v rozdílných teplotách, jak v pečicí troubě, tak v lednici nebo mrazicím boxu od -60° C do + 230° C. Silikonová forma 71.359.00.0096 o rozměrech 90×55 mm, je nezastupitelná v profesionálních cukrárnách ale i při domácím pečení.
Do úschovny
Forma na čokoládu a pralinky Choco Biscuit od italské firmy Silikomart, je vyrobena z prvotřídních materiálů a zaručuje tak maximální komfort používání a nabízí širokou škálu možností – je vhodná pro používání v teplotním rozmezí od -60 do +230 C. Forma 22.125.77.0065 ve tvaru 8 sušenek – rozměry 49×29×6,8 mm, celkový objem 129 ml, je vhodná pro vytvoření čokoládových či jiných pralinek (také s náplní). Forma je neobvykle pružná, není objemná a je tak velmi praktická. Lze mýt v myčce nádobí. Výrobek doporučujeme jak profesionálním cukrářům, tak pro domácí využití.
Do úschovny
Forma na čokoládu a pralinky Robochoc od italské firmy Silikomart, je vyrobena z prvotřídních materiálů a zaručuje tak maximální komfort používání a nabízí širokou škálu možností – je vhodná pro používání v teplotním rozmezí od -60 do +230 C. Forma 22.118.77.0065 ve tvaru 12 robotických motivů – rozměry 39,5×26,7×16 mm, objem 10 ml, je vhodná pro vytvoření čokoládových či jiných pralinek (také s náplní). Forma je neobvykle pružná, není objemná a je tak velmi praktická. Lze mýt v myčce nádobí. Výrobek doporučujeme jak profesionálním cukrářům, tak pro domácí využití.
Do úschovny
Silikonová forma na moučníky a dorty TOR1150 h40/12 o velikosti 115×40 mm, obsahu 412 ml a výšce 40 mm. Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii TortaFlex. Díky této formě lze jednoduše vyrobit 12 ks sofistikovaných a originálních kulatých moučníků a dortů. Hranatý spodek formy ulehčuje přípravu dortů. Forma na moučníky a dorty 25.115.87.0098 je ideální pro domácí využití, pro různé gastronomické provozovny, cukrárny, kavárny či cateringové firmy. Je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.
Do úschovny
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru,
budeme Vás informovat o aktuálních novinkách a slevách.
+420 593 035 134
info@gastromania.cz
Pracovní doba:
pondělí – pátek: 8:00 – 16:00
Gastromania.cz 2011-2019. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.