Akce

Forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE | SILIKOMART, Sessanta Quaranta

70.452.20.0098


 • 1 772 Kč s DPH 1 465 Kč bez DPH 1 719 Kč s DPH 1 421 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 719 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 24 mm
min. teplota -60 °C
max. teplota 230 °C
počet segmentů 20 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 95x70 mm

Forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE vyrábí firma SILIKOMART. Pomocí této formy lze jednoduše vyrobit 20 ks dezertů ve tvaru hranatých vaflí. Rozměry pro 1 ks – 95×70×24 mm, obsah 113 ml. Velikost celé formy je 600×400×11 mm a obsah 2260 ml. Zajímavý tvar vytvoří překrásný efekt. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, kaváren, cukráren, cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 70.452.20.0098 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty SQ052 WAFFEL SQUARE | SILIKOMART, Sessanta Quaranta - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím