Forma na moučníky a dezerty TRUFFLES | SILIKOMART, Curve Flex

36.192.87.0065


 • 633 Kč s DPH 523 Kč bez DPH 614 Kč s DPH 507 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  614 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

výška 52 mm
počet segmentů 8 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 62 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Forma na moučníky a dezerty TRUFFLES | SILIKOMART, Curve Flex - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, dezerty a zákusky Truffles, rozměry 62×52 mm, obsah 120 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus dezertu). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii CurveFlex. Je ideální k vytvoření 8 moučníků, dezertů či zákusků ve tvaru koule. Výsledek bude unikátní a nezapomenutelný. Forma je ideálním pomocníkem pro kavárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy a také pro domácí pečení. Pomocí této formy je možné vytvořit neopakovatelné dezerty, které se budou vyjímat na honosných oslavách, banketech či dětských oslavách. Forma na moučníky a dezerty 36.192.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty TRUFFLES | SILIKOMART, Curve Flex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty TRUFFLES | SILIKOMART, Curve Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty TRUFFLES | SILIKOMART, Curve Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím