Forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 | SILIKOMART, Torta Flex

25.160.87.0098


  • 1 872 Kč s DPH 1 547 Kč bez DPH 1 797 Kč s DPH 1 485 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 40 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon

Forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 | SILIKOMART, Torta Flex - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 o velikosti 160×40 mm, obsahu 800 ml a výšce 40 mm. Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii TortaFlex. Díky této formě lze jednoduše vyrobit 6 ks sofistikovaných a originálních kulatých moučníků a dortů. Hranatý spodek formy ulehčuje přípravu dortů. Forma na moučníky a dorty 25.160.87.0098 je ideální pro domácí využití, pro různé gastronomické provozovny, cukrárny, kavárny či cateringové firmy. Je vhodná do myčky nádobí a je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 | SILIKOMART, Torta Flex - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 | SILIKOMART, Torta Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dorty TOR160 h40/6 | SILIKOMART, Torta Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.