Forma na moučníky a zmrzlinové kreace MODULAR FLEX INFINITY | SILIKOMART, Modular Flex Infinity

32.146.87.0065


 • 1 042 Kč s DPH 861 Kč bez DPH 1 011 Kč s DPH 835 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  1 011 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 40 mm
počet segmentů 60 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 375x47 mm

Forma na moučníky a zmrzlinové kreace MODULAR FLEX INFINITY | SILIKOMART, Modular Flex Infinity - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zákusky, zmrzliny a náplně Modular Flex Infinity, rozměry 375×47×40 mm, obsah 2000 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus vytvořeného dezertu). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART. Je ideální k vytvoření 4 moučníků, zmrzlin či náplní s nápaditými tvary – spojených kuliček, připomínající housenku. Zajímavý tvar formy umožňuje rozdělit dezert na menší kousky a dosáhnout tak atraktivní a designový efekt. Forma na moučníky a zmrzlinové kreace Modular Flex Infinity 32.146.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a zmrzlinové kreace MODULAR FLEX INFINITY | SILIKOMART, Modular Flex Infinity - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a zmrzlinové kreace MODULAR FLEX INFINITY | SILIKOMART, Modular Flex Infinity - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a zmrzlinové kreace MODULAR FLEX INFINITY | SILIKOMART, Modular Flex Infinity - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím