Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex

25.825.00.0065


  • 823 Kč s DPH 680 Kč bez DPH 799 Kč s DPH 660 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 35 mm
průměr 72 mm
objem 0.105 l
materiál: silikon
počet v sadě 12 ks
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex - Popis produktu

Silikonová forma na zákusky a pralinky Mooncake Lotus, rozměry 72×35 mm, obsah 105 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus dezertu). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii SushiFlex. Je ideální k vytvoření 12 zákusků či pralinek – ve tvaru lotosového květu. Forma je ideálním pomocníkem pro kavárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy a také pro domácí pečení. Pomocí této formy je možné vytvořit neopakovatelné dezerty, které se budou vyjímat na honosných oslavách, banketech, dětských oslavách. Výrobek Forma na zákusky a pralinky 25.825.00.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex - Recenze zákazníků

Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na zákusky a pralinky MOONCAKE LOTUS | SILIKOMART, Sushi Flex

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím