Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon

36.229.87.0065


 • 458 Kč s DPH 379 Kč bez DPH 445 Kč s DPH 367 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  445 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 7 mm
počet segmentů 15 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 45 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon - Popis produktu

Silikonová forma pro vytvoření kulatých dekorací na horní část moučníků a dezertů Tourbillon 9, rozměry 45×7 mm, obsah 9 ml (velikost a obsah je uveden pro 1 kus vytvořené dekorace). Formu vyrábí italská firma SILIKOMART. Je ideální k vytvoření 15 kulatých dekorací pro dozdobení vrchní části kulatých bábovek, dortů, dezertů či zmrzlinových kreací. Forma je ideálním pomocníkem pro kavárny, zmrzlinárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny, cateringové firmy a také pro domácí pečení. Forma na kulaté dekorace 36.229.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon - Recenze zákazníků

Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma pro výrobu kulatých dekorací TOURBILLON 9 | SILIKOMART, Tourbillon

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím