Formy na moučníky a dezerty SF148 MINI WONDER CAKES | SILIKOMART, Round

36.148.00.0060


 • 394 Kč s DPH 326 Kč bez DPH 382 Kč s DPH 316 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  382 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 60 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 75 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Formy na moučníky a dezerty SF148 MINI WONDER CAKES | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Silikonová forma na 6 ks moučníků a dezertů ve tvaru třípatrových dortíků Mini Wonder Cakes vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Round. Rozměry pro 1 ks – 75×60 mm, obsah 177 ml. Celkový obsah formy je 1062 ml a vytvoří 6 zákusků. Originální tvar třípatrového dortíku vytvoří překrásný efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití různých gastronomických provozoven, cukrářských manufaktur a výroben, kaváren, restaurací a cateringových firem. Vhodná do mrazničky a také do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 36.148.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Formy na moučníky a dezerty SF148 MINI WONDER CAKES | SILIKOMART, Round - Recenze zákazníků

Formy na moučníky a dezerty SF148 MINI WONDER CAKES | SILIKOMART, Round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Formy na moučníky a dezerty SF148 MINI WONDER CAKES | SILIKOMART, Round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím