Novinka Akce

Sada na sušenky - sněhuláci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc

22.161.77.0165


 • 393 Kč s DPH 325 Kč bez DPH 381 Kč s DPH 315 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  381 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 47 mm
šířka/hloubka 57 mm
výška 5 mm
materiál: plast, silikon

Sada na sušenky - sněhuláci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Popis produktu

Sada na sušenky CKC01 Snowman od inovativní italské firmy Silikomart, která vznikla jak pro jednotlivé klienty, tak pro profesionální provozovny. Vyrobeno z prvotřídního materiálu a hodí se pro využití v chladničce, mrazničce či pečicí troubě. Sada na sušenky 22.161.77.0165 se skládá ze dvou částí – plastové razítko/vykrajovátko ve tvaru obdélníku s vroubkovaným okrajem pro vykrajování sušenek z těsta o rozměrech 47×57×5 mm, objem 17 ml a hnědá silikonová forma s šesti důlky o rozměrech 64×63×4,5 mm, objem 51,4 ml. Pomocí vykrajovátka vytvoříme sušenkový spodek a díky formy lze připravit horní část, například ze želé, čokolády či jiné cukrové hmoty. Formu lze mýt v myčce nádobí a je vhodná jak pro cukrárny, tak do domácnosti.

Sada na sušenky - sněhuláci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Recenze zákazníků

Sada na sušenky - sněhuláci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Sada na sušenky - sněhuláci, 47x57x5 mm - CKC01 Snowman | SILIKOMART, EasyChoc - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím