Silikonová forma SF108 PINO – 8 x stromeček 81 ml | SILIKOMART, Celebration

36.108.00.0060


  • 337 Kč s DPH 278 Kč bez DPH 327 Kč s DPH 270 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 30.5 mm
počet segmentů 8 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 83,5x68 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Silikonová forma SF108 PINO – 8 x stromeček 81 ml | SILIKOMART, Celebration - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty 8 ks, ve tvaru vánočních stromečků Pino vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozměry pro 1 ks – 83,5×68×30,5 mm, objem 81 ml. Celkový objem formy je 648 ml a vytvoří 8 dezertů. Unikátní tvar vánočního stromečku vytvoří zajímavý efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na Vánoce, jako překvapení pro Santa Clause, honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 36.108.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF108 PINO – 8 x stromeček 81 ml | SILIKOMART, Celebration - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF108 PINO – 8 x stromeček 81 ml | SILIKOMART, Celebration - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF108 PINO – 8 x stromeček 81 ml | SILIKOMART, Celebration - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím