Novinka Akce

Silikonová forma SF137 FUNNY CHRISTMAS – 6 ks | SILIKOMART, Celebration

36.137.00.0060


  • 320 Kč s DPH 264 Kč bez DPH 307 Kč s DPH 254 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 37 mm
počet segmentů 6 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 73x78,5 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Silikonová forma SF137 FUNNY CHRISTMAS – 6 ks | SILIKOMART, Celebration - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty 6 ks, ve třech různých vánočních tvarech Funny Christmas vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozměry pro 1 ks – 73×78,5×37 mm, objem 115 ml. Celkový objem formy je 690 ml a vytvoří 6 dezertů. Unikátní tvar soba (2 ks), sání od Santy Clause (2 ks) a sněhuláka (2 ks), vytvoří zajímavý efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na Vánoce, jako překvapení pro Santa Clause, na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 36.137.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF137 FUNNY CHRISTMAS – 6 ks | SILIKOMART, Celebration - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF137 FUNNY CHRISTMAS – 6 ks | SILIKOMART, Celebration - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF137 FUNNY CHRISTMAS – 6 ks | SILIKOMART, Celebration - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.