Novinka Akce

Silikonová forma SF167 MR. ZENZY – 12 ks | SILIKOMART, Celebration

36.167.00.0060


  • 365 Kč s DPH 302 Kč bez DPH 350 Kč s DPH 289 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 16 mm
počet segmentů 12 ks
materiál: silikon
rozměry cukroví: 70x58 mm
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu

Silikonová forma SF167 MR. ZENZY – 12 ks | SILIKOMART, Celebration - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty 12 ks, ve dvou vánočních tvarech Mr. Zenzy vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Celebration. Rozměry 70×58×16 mm, objem 264 ml pro 12 dezertů. Unikátní tvar perníkového panáčka – 6 ks a vánoční hůlky 6 ks, vytvoří zajímavý efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů na Vánoce, jako překvapení pro Santa Clause, na honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na moučníky a dezerty 36.167.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF167 MR. ZENZY – 12 ks | SILIKOMART, Celebration - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF167 MR. ZENZY – 12 ks | SILIKOMART, Celebration - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF167 MR. ZENZY – 12 ks | SILIKOMART, Celebration - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.