Silikonová forma SF169 CHOCOABC – písmena, 115 ml | SILIKOMART, Design

36.169.00.0060


  • 394 Kč s DPH 326 Kč bez DPH 382 Kč s DPH 316 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

materiál: silikon
nátěr: žádný
povrch: saténový
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0

Silikonová forma SF169 CHOCOABC – písmena, 115 ml | SILIKOMART, Design - Popis produktu

Silikonová forma na čokoládu a želé – písmenka vyrábí italská firma SILIKOMART v sérii Design. Celkový objem formy je 115 ml a vytvoří 82 kusů sladkostí. Unikátní tvar vytvoří překrásný efekt, který bude nezapomenutelný. Forma se skvěle hodí k výrobě dezertů pro honosné bankety, dětské oslavy, rodinné sešlosti a také pro domácí využití. Ideální pro využití v různých gastronomických provozovnách, cukrářských manufakturách či výrobnách, kavárnách, restauracích a cateringových firmách. Vhodná do mrazničky i do pečící trouby. Forma na čokoládu a želé 36.169.00.0060 je vyrobená z prvotřídních materiálů, což zaručuje ty nejlepší výsledky, rychlou výrobu a jednoduché skladování. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Silikonová forma SF169 CHOCOABC – písmena, 115 ml | SILIKOMART, Design - Recenze zákazníků

Silikonová forma SF169 CHOCOABC – písmena, 115 ml | SILIKOMART, Design - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Silikonová forma SF169 CHOCOABC – písmena, 115 ml | SILIKOMART, Design - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím