Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale

PAVONI-KT61


  • 1 057 Kč s DPH 873 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

výška 85 mm
průměr 75 mm
materiál: plast
váha 0.1 kg

Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale - Popis produktu

Forma na čokoládu KT61 je výrobkem italské firmy Pavoni. Silikonové formy od firmy Pavoni, jsou inovativní a to právě díky použití vysoce kvalitních materiálů. Díky těmto formám můžete vytvarovat výsledný výrobek s novým, neobvyklým tvarem, která se bude vyjímat například na sváteční tabuli, ale hlavně zaujme i toho nejnáročnějšího klienta. Forma na čokoládu KT61 ve tvaru baňky s rozměry 180×100×90 mm a váhou 200 g. Vysoká kvalita forem značně usnadňuje výrobu a také docílíme vždy požadovaného tvaru. Formu lze snadno čistit, a je určena jak pro profesionální cukráře a pekaře, ale i do domácností. Forma je složená ze šestí dílů. Sada obsahuje dvě formy. Vzniklou figurku lze ještě podle své fantazie jakkoliv nabarvit, či nazdobit a to jak pomocí cukrářských barev, ale i například za pomoci dekorací.

Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale - Recenze zákazníků

Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na čokoládu - baňka, 75x85 mm - KT61 | PAVONI, Palle Di Natale

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.