Akce

Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline

83762


  • 738 Kč s DPH 610 Kč bez DPH 591 Kč s DPH 488 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/4 (265x162 mm)
výška 65 mm
materiál: melamin
nátěr: žádný
barva: bílá

Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline - Popis produktu

Gastronádoba z melaminu 83762 ze série Highline s rozměry 26,5×16,2×6,5 cm a objemem 1,35 l je vyrobená z bílého melaminu. Teplotní rozpětí používání melaminu je od -30 do +70°C. Melamin je vzhledově podobný porcelánu. Melamin je odolný vůči mechanickému poškození, jako je potlučení, nebo poškrábání. Gastronádoba z melaminu GN 1/4 65 mm je vhodný do všech gastronomických zařízeních, jako jsou například hotely, restaurace, cukrárny, jídelny, bufety, ale i během cateringů či na švédských stolech, jako jsou například hotely, restaurace. Lze ji mýt i v myčce na nádobí a stohovat. Nelze ji používat v mikrovlnné troubě a na přímém zdroji tepla.

Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline - Recenze zákazníků

Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Gastronádoba GN 1/4 65 mm, melamin | APS, Highline

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím