Novinka

Nádoba na zmrzlinu kulatá 7,3l pr. 200mm, hl. 250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

2025


  • 774 Kč s DPH 640 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 250 mm
průměr 200 mm
objem 7.3 l
materiál: nerezová ocel
barva: nerez (inox)
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Nádoba na zmrzlinu kulatá 7,3l pr. 200mm, hl. 250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Popis produktu

Originální kulatá nádoba na zmrzlinu, vyrobená z nerezové oceli o objemu 7 l, výška 250 mm, průměr 200 mm. Nádoba určená ke skladování a přepravě zmrzliny pro profesionální používání. Nádoba je vhodná do vitrín, lednic, šokových zchlazovačů nebo mrazniček. Nádoba určená pro všechny prodejny se zmrzlinou.

Nádoba na zmrzlinu kulatá 7,3l pr. 200mm, hl. 250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Recenze zákazníků

Nádoba na zmrzlinu kulatá 7,3l pr. 200mm, hl. 250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nádoba na zmrzlinu kulatá 7,3l pr. 200mm, hl. 250 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.