Novinka

Nádoba na zmrzlinu z polykarbonátu průhledná 5l, rozměr 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans

PP36016512


  • 163 Kč s DPH 135 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 360 mm
Šířka 165 mm
výška 120 mm
objem 5 l
materiál: polykarbonát
barva: průhledná
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Nádoba na zmrzlinu z polykarbonátu průhledná 5l, rozměr 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Popis produktu

Originální italská nádoba na zmrzlinu, vyrobená z průhledného polykarbonátu o objemu 5 l a rozměrech: 360×165×120 mm. Nádoba určená ke skladování a přepravě zmrzliny pro profesionální používání. Nádoba je vhodná do vitrín, lednic, šokových zchlazovačů nebo mrazniček. Nádoba určená pro všechny prodejny se zmrzlinou.

Nádoba na zmrzlinu z polykarbonátu průhledná 5l, rozměr 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Recenze zákazníků

Nádoba na zmrzlinu z polykarbonátu průhledná 5l, rozměr 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Nádoba na zmrzlinu z polykarbonátu průhledná 5l, rozměr 360x165x120 mm | CHEFFY, Ice-cream Pans - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.