Akce

Gastronádoba GN 1/2 z polypropylénu 200 mm | TOMGAST, MP-12200

MP-12200


  • 206 Kč s DPH 170 Kč bez DPH 200 Kč s DPH 165 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uváděný zde termín realizace je maximální čas realizace objednávky od data potvrzení objednávky naším pracovníkem a v případě platby převodním příkazem od data zaúčtování platby. Jde o orientační termín dodání proto zboží můžete obdržet také dříve a v případě jakýchkoli problémů s dodáním budete jistě neprodleně informování našim pracovníkem.

Informace

rozměr GN: GN 1/2 (325x265 mm)
výška 200 mm
objem 28 l
materiál: polypropylen
úchyty: Ne
barva: poloprůhledná

Popis a informace

Gastronádoba GN 1/2 vyrobená z vysoce kvalitního polypropylénu v průhledné barvě. Možnost používání při teplotě od -40 až +70 °C.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohly zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.