Gastronádoba GN 1/6 100 mm z polypropylénu s víkem | ARAVEN, 166105

166105


  • 263 Kč s DPH 217 Kč bez DPH 250 Kč s DPH 206 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

rozměr GN: GN 1/6 (176x162 mm)
výška 100 mm
objem 1.7 l
materiál: polypropylen
nátěr: žádný
barva: bílá

Popis a informace

Gastronádoba s víkem je vyrobená z polypropylénu HACCP s indexem 166105 o rozměrech GN 1/6, tj. 176×162 mm. Tato gastronádoba je vysoká 100 mm a objemem 1,7 l. Tuto gastronádobu lze používat v různých profesionálních stravovacích zařízeních, jako jsou jídelny, restaurace, kde se používají zařízení, do kterých lze vložit tyto nádoby. Těmito zařízeními jsou třeba termosy, vodní lázně, chladící nebo mrazící skříně, šokové zchlazovače. Toto všestranné použití je díky teplotnímu rozmezí používání těchto gastronádob, které je od -40˚ až do +95˚C. Každá nádoba je vybavena systémem ColorClip – což je sestava barevných označení shodné s HACCP. Gastronádoby jsou odolné vůči vstřebávání chutí a vůní. Dále také nabízíme gastronádoby od firmy Araven, ale vyrobené z různých materiálů. Gastronádobu lze mýt v myčce na nádobí, nebo ručně.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.