Akce

Gelové potravinářské barvivo červené - 15 gr – Gel Food Colouring Red | SILIKOMART, Food

73.126.99.0003


  • 114 Kč s DPH 99 Kč bez DPH 111 Kč s DPH 96 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

objem 0.04 l
barva: červená

Gelové potravinářské barvivo červené - 15 gr – Gel Food Colouring Red | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Gelové potravinářské barvivo Rosso/Red od inovativní italské firmy Silikomart je výrobek, který si najde své místo v každé kuchyni. Díky svým vlastnostem a konzistenci se gel snadno mísí a nanáší a hmota se nenaředí. Díky kvalitě těchto potravinářských barviv je zaručena výrazná a intenzivní barva, a to i po upečení. Gelové barvivo 73.126.99.0003 červené, je ideální pro zdobení jakéhokoliv těsta, sušenek, dortů či muffinů. Perfektně se doplňuje a splývá s jakoukoliv polevou, cukrovou hmotou atd. Nezanechává chemickou dochuť a je AZO free. Produkt se prodává v praktickém balení – 15 g.

Gelové potravinářské barvivo červené - 15 gr – Gel Food Colouring Red | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Gelové potravinářské barvivo červené - 15 gr – Gel Food Colouring Red | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Gelové potravinářské barvivo červené - 15 gr – Gel Food Colouring Red | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.