Akce

Zdobicí třpytivý gel fialový - 25 gr – Wonder Gel Purple | SILIKOMART, Food

73.138.99.0001


  • 95 Kč s DPH 82 Kč bez DPH 92 Kč s DPH 80 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 0.025 l
barva: fialová

Zdobicí třpytivý gel fialový - 25 gr – Wonder Gel Purple | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Zdobicí třpytivý gel Wonder Gel od inovativní italské firmy Silikomart je nutností v cukrářské branži. Díky gelu lze dosáhnout neopakovatelné, barevné a neotřelé dekorace na cukrové hmotě, tvarovatelné polevě, marcipánové hmotě či čokoládě. Tento AZO free gel si najde své nezastupitelné místo v každé kuchyni – jak v té profesionální u mistrů cukrářů, tak v domácích kuchyních. Dekorativní gel 73.138.99.0001 fialový – je sladký a skvěle doplní jakékoliv těsto, sušenky či muffiny. Produkt se prodává v praktickém balení – 25 g.

Zdobicí třpytivý gel fialový - 25 gr – Wonder Gel Purple | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Zdobicí třpytivý gel fialový - 25 gr – Wonder Gel Purple | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Zdobicí třpytivý gel fialový - 25 gr – Wonder Gel Purple | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím