Akce

Grilovací pánev litinová kulatá průměr 29 cm | RONNEBY BRUK, 043280

043280


  • 2 627 Kč s DPH 2 171 Kč bez DPH 2 495 Kč s DPH 2 062 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 290 mm
délka 560 mm
výška 40 mm
materiál: litina
nátěr: žádný
tvar: kulatý
indukce: Ano
váha 3.3 kg

Grilovací pánev litinová kulatá průměr 29 cm | RONNEBY BRUK, 043280 - Popis produktu

Pánev grilovací s průměrem 29 cm od firmy Ronneby Bruk s indexem 043280 je vyrobena z litiny, díky tomu dochází k lepšímu rozvodu tepla, má hladký povrch, který je vysoce odolný. Pánev má odolný povrch vůči korozi. Váha pánve je 3,3 kg. Je vhodná jak do domácností, tak i do restaurací, jídelen, bister. Díky univerzálnosti lze na pánvi připravovat zeleninu, maso, steaky, atd. Pánev je vhodná jak na elektrické, tak i indukční a plynové sporáky, ale také je lze vložit do trouby. Také je vhodná k vaření na otevřeném ohni. Díky odnímatelné nerezové rukojeti je snadná manipulace s produktem. Výška okraje pánve je 4 cm. Výrobce zajišťuje kompatibilitu výrobků s normou PE číslo 1935/2004 týkající se materiálů a předmětů povolených pro styk s potravinami.

Grilovací pánev litinová kulatá průměr 29 cm | RONNEBY BRUK, 043280 - Recenze zákazníků

Grilovací pánev litinová kulatá průměr 29 cm | RONNEBY BRUK, 043280 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Grilovací pánev litinová kulatá průměr 29 cm | RONNEBY BRUK, 043280 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.