Hluboký talíř 220 mm | ZENIX, Intensity

ARC-G4396


  • 68 Kč s DPH 56 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 220 mm
objem 0.35 l

Hluboký talíř 220 mm | ZENIX, Intensity - Popis produktu

Zenix není porcelán, Zenix není sklo. Co je Zenix? Zenix je nový materiál. Vzniká zpracováním minerálních nerostů za vysoké teploty. Záruka proti odštěpení okraje Extrémní odolnost proti poškrábání Odolnost proti stopám od příborů Vzhled porcelánu To je Zenix.

Hluboký talíř 220 mm | ZENIX, Intensity - Recenze zákazníků

Hluboký talíř 220 mm | ZENIX, Intensity - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hluboký talíř 220 mm | ZENIX, Intensity - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.