Akce

Hořák na flambování - 60 ml | SILIKOMART, Caramellatore

70.058.99.0001


  • 1 218 Kč s DPH 1 007 Kč bez DPH 1 181 Kč s DPH 977 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

objem 0.06 l
napájení: plynové

Hořák na flambování - 60 ml | SILIKOMART, Caramellatore - Popis produktu

Hořák na flambování Caramellatore od italské firmy Silikomart, se vyznačuje neobvyklou všestranností. Lze s ním zkaramelizovat cukr, flambovat sladké dezerty, opékat sýr nebo zeleninu atd. Hořák je vyroben z prvotřídní nerezové oceli. Flambovací pistole 70.058.99.0001 je s piezoelektrickým zapalovačem, plamen lze regulovat, má dětskou pojistku, ergonomickou rukojeť a nádobu na plyn s objemem 60 ml. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení.

Hořák na flambování - 60 ml | SILIKOMART, Caramellatore - Recenze zákazníků

Hořák na flambování - 60 ml | SILIKOMART, Caramellatore - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Hořák na flambování - 60 ml | SILIKOMART, Caramellatore - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím