Akce

Hořák na karamelizování | BARTSCHER, A555302

A555302


 • 1 005 Kč s DPH 831 Kč bez DPH 875 Kč s DPH 723 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  875 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 14 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 158 mm
průměr 33 mm
materiál: nerezová ocel
max. teplota 1300 °C
napájení: plynové
váha 0.25 kg

Hořák na karamelizování | BARTSCHER, A555302 - Popis produktu

Hořák na karamelizování se stopkou, Bartscher A555302 je vyroben z nerezové oceli a plastu. Zapalovač piezo a nastavitelný plamen turbo do 1300°C. Hořák je možno opakovaně plnit speciálním plynem do zapalovačů. Hořák se prodává bez plynové náplně a ani není naplněn plynem. Hořák je ideální pro všechny gastronomické provozy, cukrárny, kavárny a všude tam, kde se servíruje Creme Brulee a další opečené a zkaramelizované pokrmy.

Hořák na karamelizování | BARTSCHER, A555302 - Recenze zákazníků

Hořák na karamelizování | BARTSCHER, A555302 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Hořák na karamelizování | BARTSCHER, A555302 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím