Akce

Hrnec vysoký s poklicí Ø 450 mm 71 l | HENDI, Budget Line

834909


 • 5 261 Kč s DPH 4 348 Kč bez DPH 4 472 Kč s DPH 3 696 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  4 472 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

průměr 450 mm
výška 450 mm
objem 71 l
materiál: nerezová ocel
nátěr: žádný
povrch: saténový
indukce: Ano
včetně poklice: Ano

Hrnec vysoký s poklicí Ø 450 mm 71 l | HENDI, Budget Line - Popis produktu

Saténový hrnec s poklicí série Budget vyrobené z nerezové oceli a dnem sendvičové konsturkce (nerezová ocel/hliník/magnetická ocel) které v sobě spojuje vlastnosti hliníku vzhledem k rozvádění tepla spolu s odolností magnetické nerezové oceli. Vybavený nenahřívajícími se držadly z oceli, které u hrnců od 280 do 450 mm jsou montovány pomocí nýtů.

Hrnec vysoký s poklicí Ø 450 mm 71 l | HENDI, Budget Line - Recenze zákazníků

Hrnec vysoký s poklicí Ø 450 mm 71 l | HENDI, Budget Line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Hrnec vysoký s poklicí Ø 450 mm 71 l | HENDI, Budget Line - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím