Akce

Indukční vařič Economic Model 1800 | HENDI, 239209

239209


  • 2 311 Kč s DPH 1 910 Kč bez DPH 2 195 Kč s DPH 1 814 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 5 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 315 mm
Šířka 345 mm
výška 70 mm
materiál: plast
příkon 1.8 kW
napájení: elektrické
napětí: 230 V
displej: Ano

Popis a informace

Indukční vařič vyrobený z odolného plastu, pro menší gastronomické provozy. Digitální regulace výkonu, teploty a času, ochrana proti přehřátí. Vhodný pro indukční hrnce a pánve o průměru od 120 do 260 mm.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.