Akce

Indukční wok 3500 | HENDI, Profi Line

239681


 • 14 259 Kč s DPH 11 785 Kč bez DPH 12 121 Kč s DPH 10 017 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  12 121 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 7 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 340 mm
šířka/hloubka 450 mm
výška 120 mm
průměr 360 mm
příkon 3.1 kW
napájení: elektrické
napětí: 230 V
baterie ve standardu: Ne
displej: Ano

Indukční wok 3500 | HENDI, Profi Line - Popis produktu

Pouzdro vyrobené výhradně z nerezové oceli. To má digitální časovače výkon, teploty a času. Okamžitě reaguje na nastavení HI nebo LO. Snadno se čistí. Pro použití pouze s otáčením wok H-239773 v sadě.

Indukční wok 3500 | HENDI, Profi Line - Recenze zákazníků

Indukční wok 3500 | HENDI, Profi Line - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Indukční wok 3500 | HENDI, Profi Line - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím