cena za: | sadu |
---|---|
třida nerezové oceli: | 18/0 |
povrch: | saténový |
nátěr: | žádný |
Sada cukrářských fixů Decorative Pens od italské firmy Silikomart, umožňuje vytvořit precizní a neotřelé ozdoby a nápisy na sladkých pochoutkách. Fixy jsou určené na suchá těsta, makronky, sušenky či muffiny. Hodí se také na cukrovou hmotu, tvarovatelnou polevu či marcipán. Sada fixů 99.011.99.0001 obsahuje 6 fixů různých barev – žlutý, oranžový, červený, zelený, modrý a černý. Výrobek si zaručeně oblíbí profesionální mistři cukráři i amatérští cukráři.
Sametový sprej, červený 100 ml, FC52060 od nizozemské firmy FunCakes, která se specializuje na produkty, které jsou používané přímo k výrobě dezertů, a to jak směsí, nebo barev, tak i ke zdobení již hotových dezertů.
Díky použití sametového spreje FunCakes Velvet Spray, budou Vámi vytvořené dezerty vypadat jako od profesionálního cukráře.
Použití: dvě hodiny před použitém nechte v pokojové teplotě 20-25°C. Dobře protřepejte a zahřejte láhev pod teplou vodou 25-35°C. Naneste jednu vrstvu na zmrzlý dezert, který chcete dekorovat, nanášejte ze vzdálenosti 20-25 cm. Doporučený čas tuhnutí před podáváním je 4 hodiny. Po použití otočte láhev vzhůru dnem, a několik sekund stříkejte, tak aby se vyčistila. Všechny trysky umyjte pod teplou vodou.
Maximální dávka použití: 4 g/kg. Pouze k profesionálnímu použití.
Balení: 100 ml
Suroviny FunCakes Velvet Spray: máslo kakaové, barvivo: E102, E171, E133, plyn: E943a, E943b, E944. E102. Může obsahovat stopy: mléka, sóji. Produkt je s certifikátem Halal.
Upozornění: lehce hořlavý aerosol. Láhev je pod tlakem: nezahřívejte jej příliš. Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah zdroje tepla, přímého ohně. Zákaz kouření v blízkosti láhve. Chraňte před přímým slunečním světlem. Nevystavujte láhev teplotě vyšší než 50°C.
Do úschovny
Přírodní barvivo v prášku NCP06 vyrobila italská firma Pavoni, která se proslavila spoluprací s těmi nejlepšími odborníky z cukrářského světa a také inovativními, novodobými technologickými postupy během výrobního procesu. Barvivo obsahuje přírodní extrakty, což zaručuje výraznost barvy a zároveň velmi hladkou strukturu. Je přímo jako stvořené pro dekoraci čokolády, tučných hmot či pěn. Přírodní barvivo Seasons NCP06 prodáváme v 80 g balení, barva: oranžová. Produkt je vegan friendly. Díky tomuto výjimečnému barvivu lze vytvořit naprosto úchvatné dekorace, které ohromí i ty nejnáročnější zákazníky. Ideální pro cukrárny, gastronomické provozovny, cateringy a také domácí pečení amatérských kuchařů.
Do úschovny
Gelové potravinářské barvivo v tubě, 30 g, tmavě zelené F44175 od nizozemské firmy FunCakes, která se specializuje na produkty, které jsou používané přímo k výrobě dezertů, a to jak směsí, nebo barev, tak i ke zdobení již hotových dezertů.
Díky gelové barvě od FunCakes Food Colour Gel Holly Green vytvoříte požadovaný odstín hmoty, kterou chcete obarvit. Gelové barvy jsou vysoce kvalitní potravinářské barviva, díky jejichž použití snadno obarvíte požadovanou směs, nebo hmotu. Gely FunCakes jsou kapalné a balené do tuby, která Vám značně usnadní dávkování a to i po kapkách. I s použitím pár kapek získáte syté obarvení hmoty. Gel FunCakes jsou vhodné i k pečení a to až do teploty 200°C, díky tomu můžete upéct různě barevné korpusy.
Způsob použití: přidejte potřebné množství barviva do krému, směsi, nebo cukrové hmoty, dokud nedosáhnete požadované barvy. Maximální dávka: 6,5 g na 1 kg hmoty.
Obsah balení: 30 g
Složení: glycerin, glykol propylenový, barvivo: E153, E133, E102, E110, emulgátor: E551. E102, E110. Tento produkt je s certifikátem Halal.
Uchovávejte v chladu a tmavém místě při teplotě 15-20°C.
Do úschovny
Semiš ve spreji, modrý, Velvet Spray Blue 99.516.01.0001 výroba italské společnosti Silikomart je způsob, jak kreativně a originálně zdobit cukrářské výrobky, jako jsou dorty, zákusky a moučníky. Doporučuje se zejména pro chlazené povrchy. Sprej vytvoří vrstvu imitující semiš. Velvet 99.516.01.0001 má intenzivní, oranžovou barvu a je dokonalý pro práci s cukrovou hmotou, čokoládou a plastickou polevou. Před použitím je nutno sprejem zatřepat a při stříkání dodržet odstup 25/30 cm od těsta. Balení obsahuje 250 ml produktu, který bude fungovat v cukrárnách a domácích kuchyních.
Do úschovny
Semiš ve spreji, černý, Velvet Spray Black 99.516.01.0001 výroba italské společnosti Silikomart je způsob, jak kreativně a originálně zdobit cukrářské výrobky, jako jsou dorty, zákusky a moučníky. Doporučuje se zejména pro chlazené povrchy. Sprej vytvoří vrstvu imitující semiš. Velvet 99.516.01.0001 má intenzivní, oranžovou barvu a je dokonalý pro práci s cukrovou hmotou, čokoládou a plastickou polevou. Před použitím je nutno sprejem zatřepat a při stříkání dodržet odstup 25/30 cm od těsta. Balení obsahuje 250 ml produktu, který bude fungovat v cukrárnách a domácích kuchyních.
Do úschovny
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru,
budeme Vás informovat o aktuálních novinkách a slevách.
+420 593 035 134
info@gastromania.cz
Pracovní doba:
pondělí – pátek: 8:00 – 16:00
Gastromania.cz 2011-2019. Všechna práva vyhrazena.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.