Akce

Sada cukrářských fixů 6 ks - Decorative Pens | SILIKOMART, Food

99.011.99.0001


  • 290 Kč s DPH 252 Kč bez DPH 281 Kč s DPH 244 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Sada cukrářských fixů 6 ks - Decorative Pens | SILIKOMART, Food - Popis produktu

Sada cukrářských fixů Decorative Pens od italské firmy Silikomart, umožňuje vytvořit precizní a neotřelé ozdoby a nápisy na sladkých pochoutkách. Fixy jsou určené na suchá těsta, makronky, sušenky či muffiny. Hodí se také na cukrovou hmotu, tvarovatelnou polevu či marcipán. Sada fixů 99.011.99.0001 obsahuje 6 fixů různých barev – žlutý, oranžový, červený, zelený, modrý a černý. Výrobek si zaručeně oblíbí profesionální mistři cukráři i amatérští cukráři.

Sada cukrářských fixů 6 ks - Decorative Pens | SILIKOMART, Food - Recenze zákazníků

Sada cukrářských fixů 6 ks - Decorative Pens | SILIKOMART, Food - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Sada cukrářských fixů 6 ks - Decorative Pens | SILIKOMART, Food - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím