Novinka

Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

071100410A-250


  • 189 Kč s DPH 156 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 240 mm
průměr 5 mm
barva: zelená
počet v sadě 250 ks
cena za: sadu

Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologické brčko s kloubem 5×240 mm, biologicky rozložitelné zelená barva, v balení 250 ks. Brčko na studené nápoje nebo jogurt 071/41, které vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelné a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelné jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Brčka z bioplastu jsou inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny, bary a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí chlazené nápoje. Uvedená cena je za 1 balení – 250 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Brčko s kloubem, biologicky rozložitelné, 5x240 mm, zelené, 250 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.