Ekologická lžička 12,5 cm, mix barev, 300 ks | ALCAS, BioHappy

077000130-300


  • 343 Kč s DPH 283 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 125 mm
šířka/hloubka 27 mm
barva: bílá, zelená, oranžová
počet v sadě 300 ks
cena za: sadu

Ekologická lžička 12,5 cm, mix barev, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lžička na zmrzlinu biologicky rozložitelná 12,5 cm je v balení cca 300 ks. Lžička na zmrzlinu a granitu 077/13, kterou vyrábí italská firma Alcas, je z biologicky rozložitelného bioplastu – Poly-Bi. Přirozeně se rozpadne. Tento produkt je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy zmrzlin. Uvedená cena je za 1 balení – cca 300 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Ekologická lžička 12,5 cm, mix barev, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Ekologická lžička 12,5 cm, mix barev, 300 ks | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Ekologická lžička 12,5 cm, mix barev, 300 ks | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím