Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy

059101110-50


  • 132 Kč s DPH 109 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

výška 80 mm
průměr 78 mm
objem 0.2 l
barva: průhledná
počet v sadě 50 ks
cena za: sadu

Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologický jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný transparentní barva, v balení 50 ks. Brčko na studené nápoje, granitu nebo jogurt 059/11, který vyrábí italská firma Alcas, je plně kompostovatelný a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelný jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Kelímky z bioplastu jsou inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny, bary a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí chlazené nebo mražené nápoje. Uvedená cena je za 1 balení – 50 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Jednorázový kelímek 200 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 50 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím