Novinka

Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy

256101110-40


  • 213 Kč s DPH 176 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

výška 50 mm
průměr 50 mm
barva: průhledná
počet v sadě 40 ks
cena za: sadu

Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologický kelímek na zmrzlinu, dezerty, jogurt nebo minidezerty 70 ml, biologicky rozložitelný transparentní barva, v balení 40 ks. Kelímek na zmrzlinu 256/11, vyrábí italská firma Alcas podle patentovanému návrhu od Luca Papini a Tommaso Casebasse. Je plně kompostovatelný a jeho přirozený rozpad má pozitivní dopad na růst květin a stromů. To, že je kompostovatelný jednoduše znamená, že se díky procesu kompostování promění na biologický materiál. Dozrálý kompost vypadá jako úrodná půda, která je bohatá na živiny a je tak vhodný jako hnojivo. Kelímek z bioplastu je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy zmrzlin. Uvedená cena je za balení po 40 ks. V nabídce máme rovněž menší balení.

Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Kelímek na dezerty 70 ml, biologicky rozložitelný, transparentní, 40 ks PLA | ALCAS, BioHappy

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.