Lžička na zmrzlinu, biologicky rozložitelná 9,5 cm, mix barev 1kg, cca 700 ks | ALCAS, BioHappy

08800009K


  • 344 Kč s DPH 284 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 95 mm
váha 1 kg
počet v sadě 700 ks
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Lžička na zmrzlinu, biologicky rozložitelná 9,5 cm, mix barev 1kg, cca 700 ks | ALCAS, BioHappy - Popis produktu

Ekologická lžička na zmrzlinu biologicky rozložitelná 9,5 cm balení cca 700 ks (1 kg). Lžička na zmrzlinu a granitu 088/9, kterou vyrábí italská firma Alcas, je z biologicky rozložitelného bioplastu – Poly-Bi. Přirozeně se rozpadne. Tento produkt je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy zmrzlin. Uvedená cena je za 1 balení – cca 700 ks.

Lžička na zmrzlinu, biologicky rozložitelná 9,5 cm, mix barev 1kg, cca 700 ks | ALCAS, BioHappy - Recenze zákazníků

Lžička na zmrzlinu, biologicky rozložitelná 9,5 cm, mix barev 1kg, cca 700 ks | ALCAS, BioHappy - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Lžička na zmrzlinu, biologicky rozložitelná 9,5 cm, mix barev 1kg, cca 700 ks | ALCAS, BioHappy - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím