Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6

138019060


  • 14 Kč s DPH 11 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

objem 0.55 l
materiál: plast
barva: zelená
počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6 - Popis produktu

Miska na zmrzlinu, dezerty a jogurty s objemem 550 ml v zelené barvě je vyrobena z odolného plastu – polypropylenu. Miska na zmrzlinu Smeraldo od italské firmy Alcas je vhodná do zmrzlináren, cukráren a dalších gastronomických zařízení, kde se prodává zmrzlina. Dále pak je vhodná i do domácností, kde svými barvami zaujme i ty nejmladší strávníky. Miska Smeraldo 138/6 je prodávána po 1 kusu. Výrobek nelze používat v troubách a mikrovlnných troubách.

Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6 - Recenze zákazníků

Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Miska Smeraldo na dezerty ze zeleného plastu, 0,55 l | ALCAS, 138/6

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím