Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T

257101140C-60


  • 258 Kč s DPH 213 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 1 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 55 mm
šířka/hloubka 55 mm
výška 55 mm
objem 0.06 l
materiál: polykarbonát
barva: průhledná
počet v sadě 60 ks
cena za: sadu

Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Popis produktu

Plastový kelímek finger-food na dezerty a monoporce 60 ml – v balení 60 ks. Hranatý kelímek vyrábí italská firma Alcas, a je vyroben z nerozbitné umělé hmoty – polykarbonátu, transparentní barvy. Tento produkt je ideální řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy dezertů a zmrzlin. Hodí se také na sladké či pikantní chuťovky, které ohromují svým vzhledem. Díky servírování a prezentaci v tomto kelímku, budou tyto chuťovky zkrátka přitahovat pozornost i chuťové buňky. Uvedená cena je za 60 ks.

Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Recenze zákazníků

Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Plastový kelímek na dezerty a monoporce Charme 60 ml, transparentní – 60 ks | ALCAS, 257/4T

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.