Tácek na dezerty z bílého plastu 40x30 Ceremony | ALCAS, 114/1

114092010


  • 383 Kč s DPH 317 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 300 mm
šířka/hloubka 400 mm
výška 18 mm
materiál: plast
barva: bílá
počet v sadě 1 ks
cena za: kus

Tácek na dezerty z bílého plastu 40x30 Ceremony | ALCAS, 114/1 - Popis produktu

Tácek na dezerty z bílého plastu 40×30 cm Ceremony je obdélníkového tvaru s novodobým vzhledem od italské firmy Alcas, který je vyrobený z plastu v bílé barvě. Výrobek je vhodný do zmrzlináren, cukráren a dalších gastronomických zařízení k prezentaci dezertů a dalších pokrmů. Tácek je také vhodný k vystavování dezertů do vitrín, ale také do domácností. Uvedená cena je za 1 kus.

Tácek na dezerty z bílého plastu 40x30 Ceremony | ALCAS, 114/1 - Recenze zákazníků

Tácek na dezerty z bílého plastu 40x30 Ceremony | ALCAS, 114/1 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tácek na dezerty z bílého plastu 40x30 Ceremony | ALCAS, 114/1 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím