Tácek servírovací na monoporce a dezerty obdélníkový 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5

272020050-40


  • 142 Kč s DPH 117 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 1 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 140 mm
šířka/hloubka 58 mm
materiál: plast
barva: černá
počet v sadě 40 ks
cena za: sadu

Tácek servírovací na monoporce a dezerty obdélníkový 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Popis produktu

Černý plastový tácek na moučníky, dezerty a minidezerty 14×5,8 cm, obdélná – balení 40 ks. Cukrářský tácek na monoporce, vyrábí italská firma Alcas z umělé hmoty – polykarbonátu, a je černý a lesklý. Tento produkt je inovativní řešení pro zmrzlinárny, cukrárny a jiné gastronomické provozovny, které nabízejí různé druhy dezertů a zmrzlin. Je to ideální způsob pro prezentaci sladkých dobrot například ve vitríně a také pro elegantní servírování v provozovně nebo na cateringové oslavě. Uvedená cena je za 40 ks.

Tácek servírovací na monoporce a dezerty obdélníkový 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Recenze zákazníků

Tácek servírovací na monoporce a dezerty obdélníkový 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Tácek servírovací na monoporce a dezerty obdélníkový 14x5,8 cm GoGo, 40 kusů | ALCAS, 272/5 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.