Novinka

Lžička na zmrzlinu fluorescenční 9,5 cm, mix barev, cca 700 kusů | ALCAS, 088/0T

088/0T


  • 138 Kč s DPH 114 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 72 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 20 ks nebo více

Informace

délka 95 mm
materiál: polykarbonát
váha 1 kg
počet v sadě 700 ks
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Popis a informace

Lžička na zmrzlinu fluorescenční od firmy Alcas s délkou 9,5 cm je vyrobena z poloprůhledného polykarbonátu. Lžička je vhodná do všech gastronomických zařízení specializující se na výrobu a prodej zmrzliny. Uvedená cena je za balení, balení s váhou 1 kg obsahuje cca 700 kusů.

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.