Mřížka pro chladnutí moučníků - 500x500 mm | SILIKOMART, Wonder Cooling Grid Square

43.448.99.0000


  • 600 Kč s DPH 495 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 500 mm
šířka/hloubka 500 mm
tvar: čtvereční

Mřížka pro chladnutí moučníků - 500x500 mm | SILIKOMART, Wonder Cooling Grid Square - Popis produktu

Mřížka pro chladnutí moučníku Grid Square od italské firmy Silikomart, je vyrobena z prvotřídní nerezové oceli pro spolehlivost a spokojenost během práce. Mřížka je navržena tak, aby cirkulace vzduchu byla rovnoměrná a chladnutí upečených produktů bylo co nejrychlejší při zachování vlastností spodní strany moučníku či sušenky. Mřížka 43.448.99.0000 o rozměrech 500×500 mm, je rovněž skvělý pomocník při zdobení moučníků a sušenek různými polevami, krémy nebo čokoládou. Doporučujeme pro profesionální cukrářské výrobny i pro domácí pečení.

Mřížka pro chladnutí moučníků - 500x500 mm | SILIKOMART, Wonder Cooling Grid Square - Recenze zákazníků

Mřížka pro chladnutí moučníků - 500x500 mm | SILIKOMART, Wonder Cooling Grid Square - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Mřížka pro chladnutí moučníků - 500x500 mm | SILIKOMART, Wonder Cooling Grid Square - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.