Kartáč na čištění pece | GI.METAL, 564401

564401


  • 2 627 Kč s DPH 2 171 Kč bez DPH 2 495 Kč s DPH 2 062 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 1100 mm
materiál: dřevo, mosaz
cena za: kus

Kartáč na čištění pece | GI.METAL, 564401 - Popis produktu

Kartáč k čištění pece od firmy GI.METAL s indexem 564401 s délkou 110 cm. je vyroben s mosaznými štětinami. Je vhodný do pizzerií, pekáren a dalších gastronomických zařízení, kde usnadňuje čištění pecí.

Kartáč na čištění pece | GI.METAL, 564401 - Recenze zákazníků

Kartáč na čištění pece | GI.METAL, 564401 - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Kartáč na čištění pece | GI.METAL, 564401 - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.