Forma na dezerty a moučníky + kráječ - 85/50 mm, 18 mm – The Ring 65 | SILIKOMART, Round

25.268.99.0065


  • 858 Kč s DPH 709 Kč bez DPH 832 Kč s DPH 688 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 18 mm
průměr 85 mm
objem 0.065 l
materiál: silikon
cena za: sadu
třida nerezové oceli: 18/0
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na dezerty a moučníky + kráječ - 85/50 mm, 18 mm – The Ring 65 | SILIKOMART, Round - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zákusky a dezerty The Ring 65 je produkt od inovativní italské firmy Silikomart. Forma je vyrobena z prvotřídního materiálu, což zaručuje ergonomické, pohodlné a dlouhodobé používání. Nevšední design je ideální pro dětské oslavy, bankety či honosné slavnosti. Hodí se do cukráren, kaváren, gastronomických provozoven, cateringových firem a do domácností. Silikonová forma na moučníky, zákusky a dezerty The Ring 25.268.99.0065 se skládá ze 3 části: 2 formy – pro vnější část zákusku a plnící část o průměrech 85/50 mm, výšce 18 mm a kráječ pro precizní vyříznutí sladkého produktu. Forma je nenáročná na údržbu i skladování.

Forma na dezerty a moučníky + kráječ - 85/50 mm, 18 mm – The Ring 65 | SILIKOMART, Round - Recenze zákazníků

Forma na dezerty a moučníky + kráječ - 85/50 mm, 18 mm – The Ring 65 | SILIKOMART, Round - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na dezerty a moučníky + kráječ - 85/50 mm, 18 mm – The Ring 65 | SILIKOMART, Round - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím