Forma na moučníky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse

28.201.87.0065


  • 614 Kč s DPH 508 Kč bez DPH 596 Kč s DPH 493 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 5 ks nebo více

Informace

výška 45 mm
průměr 180 mm
objem 1 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Eclipse, rozměry 180×45 mm, objem 1000 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této sadě, skládající se ze dvou částí, je možné vytvořit kulaté moučníky a dezerty o nezvyklých sinusoidálních tvarech. V kombinaci s formou na moučníky a dezerty Mini Truffles 36.172.87.0065 je možné dosáhnout unikátní výtvor. Atraktivní vzhled moučníků a dezertů se bude skvěle vyjímat na různorodých oslavách, banketech, dětských párty, a také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 28.201.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Eclipse | SILIKOMART, Eclipse - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím