Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow | SILIKOMART, Jr. Pillow

32.801.87.0065


 • 661 Kč s DPH 546 Kč bez DPH 641 Kč s DPH 530 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  641 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 1 ks nebo více

Informace

délka 190 mm
šířka/hloubka 73 mm
výška 60 mm
objem 0.6 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow | SILIKOMART, Jr. Pillow - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, dezerty a zmrzlinové kreace JR. Pillow, rozměry 190×73×60 mm, objem 600 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě podélného tvaru se zaoblenými konci lze vytvořit designové dezerty, které jsou líbivé nejen pro oči. Sada obsahuje oboustrannou silikonovou formu, díky níž je možné vyrobit jak vnější tvar dezertu tak i náplň, a také kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat požadovanou velikost dezertu. Takto připravené dezerty pak vyniknou na honosných oslavách, banketech či rodinných sešlostech. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, zmrzlinárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny a cateringové firmy. Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow 32.801.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow | SILIKOMART, Jr. Pillow - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow | SILIKOMART, Jr. Pillow - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty JR. Pillow | SILIKOMART, Jr. Pillow - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím