Novinka Akce

Forma na moučníky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse

22.865.87.0065


  • 788 Kč s DPH 651 Kč bez DPH 756 Kč s DPH 625 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 160 mm
Šířka 160 mm
výška 53 mm
objem 1 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zmrzlinové dezerty a zákusky Matelasse ve tvaru uhlazeného polštářku, rozměry 160×160×53 mm, objem 1000 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě lze vytvořit designové dezerty, které jsou líbivé nejen pro oči. Atraktivní a neopakovatelný vzhled připomínající polštářek vynikne na honosných oslavách, banketech, párty pro děti či rodinných sešlostech. Forma na moučníky a dezerty 22.865.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Matelasse | SILIKOMART, Matelasse - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.