Novinka Akce

Forma na moučníky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata

20.350.87.0065


  • 493 Kč s DPH 407 Kč bez DPH 473 Kč s DPH 391 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 21 dnů. Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem.

Informace

délka 230 mm
Šířka 178 mm
výška 53 mm
objem 1 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Moonlight sonata, rozměry 245×195×50 mm, objem 2500 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit moučníky a dezerty ve tvaru půlměsíce s minimalistickým charakterem. Forma by kupříkladu mohla být využita k vytvoření moučníku ve tvaru půlměsíce s perleťovou polevou. Ideální pro různé gastronomické provozovny, cukrárny, kavárny, cateringové firmy a také pro domácí využití. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 20.350.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Moonlight Sonata 1000 | SILIKOMART, Moonlight Sonata - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.