Forma na moučníky a dezerty Ti Amo | SILIKOMART, Ti Amo

32.890.87.0065


  • 827 Kč s DPH 684 Kč bez DPH 802 Kč s DPH 663 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

délka 170 mm
Šířka 164 mm
výška 63 mm
objem 1.04 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Ti Amo | SILIKOMART, Ti Amo - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky, zmrzlinové dezerty a semifredda ve tvaru srdce Ti Amo, rozměry 170×164×63 mm, objem 1040 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Tuto formu si zamilujete – je jako stvořená pro Valentýnské oslavy, svatby, výročí nebo den žen. Sada obsahuje silikonovou formu, díky níž je možné vyrobit jak vnější tvar dezertu tak i náplň, a také kráječ, pomocí kterého je možné vyřezat přesný tvar moučníku. Takto připravené dezerty pak vyniknou na honosných oslavách, banketech či rodinných sešlostech. Forma je ideálním pomocníkem pro domácnost, ale také pro kavárny, zmrzlinárny, cukrárny, různé gastronomické provozovny a cateringové firmy. Forma na moučníky a dezerty Ti Amo 32.890.87.0065 je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Forma je vyrobená ze silikonu a to zaručuje nejlepší výsledky při pečení, krátkou dobu výroby a snadné řešení pro uchovávání. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Ti Amo | SILIKOMART, Ti Amo - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Ti Amo | SILIKOMART, Ti Amo - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Ti Amo | SILIKOMART, Ti Amo - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.