Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo

20.349.87.0065


 • 415 Kč s DPH 343 Kč bez DPH 403 Kč s DPH 333 Kč bez DPH

  Nejnižší cena během 30 dnů před slevou:

  403 Kč s DPH
 • product.add_to_repository

  Do úschovny

  Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 10 ks nebo více

Informace

výška 50 mm
průměr 180 mm
objem 1.2 l
materiál: silikon
cena za: sadu
povrch: saténový
nátěr: žádný

Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Universo, rozměry 180×50 mm, objem 1200 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit kulaté moučníky a dezerty, které se vyznačují svou jednoduchostí a harmonickým dojmem. Atraktivní vzhled moučníků a dezertů se bude skvěle vyjímat na různorodých oslavách, banketech, dětských párty, a také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 20.349.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

  Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Vhodné pro Forma na moučníky a dezerty Universo 1200 | SILIKOMART, Universo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím