Forma na moučníky a dezerty Vague | SILIKOMART, Vague

28.205.87.0065


  • 415 Kč s DPH 343 Kč bez DPH 403 Kč s DPH 333 Kč bez DPH
  • product.add_to_repository

    Do úschovny

    Zasilka do 24 hodin Uvedený termín realizace je pouze orientační čas realizace objednávky (pracovní dny) od data potvrzení našim pracovníkem, v případě platby převodním příkazem od data připsání platby na náš účet. Dodací lhůta je tedy závislá na aktuálním vytížení na straně dodavatele. V případě jakýkoliv problémů s objednávkou budete neprodleně informováni našim zaměstnancem. Množství na skladě: 3 ks nebo více

Informace

výška 45 mm
průměr 200 mm
objem 1.1 l
materiál: silikon

Forma na moučníky a dezerty Vague | SILIKOMART, Vague - Popis produktu

Silikonová forma na moučníky a dezerty Vague, rozměry 200×45 mm, objem 1100 ml, vyrábí italská firma SILIKOMART. Díky této formě je možné vytvořit kulaté moučníky s dekorativním prvkem zvětšujících se kruhů na horní části dezertu. V kombinaci s produktem 36.164.87.0065 pak moučník či dezert získává designérský vzhled. Atraktivní vzhled moučníků a dezertů se bude skvěle vyjímat na honosných oslavách a banketech. Ideální pro cukrárny, kavárny, cateringové firmy, ale také pro domácí pečení. Velmi kvalitní provedení výrobku forma na moučníky a dezerty 28.205.87.0065 zaručuje ty nejlepší výsledky při pečení a dlouhou životnost. Forma je vhodná do myčky nádobí. Je odolná vůči chladu a zároveň vysoké teplotě v pečící či mikrovlnné troubě. Garance odolnosti je od -60°C do +230°C.

Forma na moučníky a dezerty Vague | SILIKOMART, Vague - Recenze zákazníků

Forma na moučníky a dezerty Vague | SILIKOMART, Vague - Reklamace a výměna

V případě, že zakoupené zboží vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, jako spotřebitel, jej můžete vrátit do 14 dnů ode dne zakoupení. Vrácení zboží se řídí článkem 5. našich obchodních podmínek. Doporučujeme vyplnit formulář který lze stáhnout v níže uvedeném odkaze a zaslat ho spolu se zbožím na naší provozní adresu. Výměna zboží na jiné je rovněž možná. Doporučujeme se před odstoupením nebo výměnou domluvit s naším obchodním oddělením. V případě reklamace zboží vyplňte reklamační formulář který je pod odkazem níže.

Reklamační formulář

Formulář pro odstoupení od smlouvy

    Forma na moučníky a dezerty Vague | SILIKOMART, Vague - product.attachment

Zboží, které by Vás rovněž mohlo zajímat

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Přečíst si víc.

Souhlasím